Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma

Uluslararası ev taşıma hizmetleri konusunda oldukça tecrübeli gelişen teknolojiyi her daim takip ederek yapılan yenilikleri uygulayan önemli kurumlar arasında yer alan BİRLİK Lojistik AŞ Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma konusunda uzmanlığı gereği önemli iler yaparak sektörde ön plana çıkan ender firmalar arasında yer almaktadır. Hizmet verdiğimiz ülkeler ve bu bölgelerde bulunan acente ağımızı her geçen gün artırarak sizlere önemli destekler ile hizmetler sunmaya devam eden kurumumuz ile güvenli taşınma konusunda örnek hizmet alacağınızdan emin olarak iş yapabilirsiniz. Ev eşyalarınızın bir ülkeden başka bir ülkeye taşınması işlemi oldukça zor ve birden fazla teferruat ile yapılan işlemler arasında yer alan önemli süreçlerden oluşmaktadır önemle ve gururla hizmet veren firmamız ile sıfır sorun anlayışı ile sizlere destek olmaktayız.

Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Belçika’ya Evden Eve Nakliyat için anlaşma sağladığınız ilk andan itibaren işinde uzman olan ekspertiz arkadaşlarımız gerek eşyaların yerinde görülmesi gerekse uzaktan görüntülü arama kullanarak eşyaların yerinde görülmesi aşamalarından geçmeleri gerekmektedir bu konu üzerinde özellikle durduğumuz önemli hassas ve dikkat edilmesi gereken aşamaların en başında yer almaktadır. Çünkü eşyaların hacimleri her evde farklılık göstermektedir en basit örneği her birimizin evindeki koltuk takımlarının farklı olması onların kapladığı hacimlerin de farklı olduğunun en basit ve temek göstergesidir.

Türkiye’den Belçika’ya ev taşıma fiyatları ne kadar?

Bu sorunun yanıtı bir üstteki paragrafta özellikle neye bağlı olarak değiştiği konusunda bilgi vererek açıklamaya çalıştık konuyu genişletirsek İstanbul’dan eşyalarınızın Belçika’ya yollanması ile Antalya’dan eşyalarınızın belçika’ya taşıma farklılık gösterecektir bu yüzden belli bir standart olmamakla beraber 100 Euro ile 200 Euro olarak hesaplanabilmektedir unutmayalım eşya miktarı arttıkça alacağınız metreküp teklif fiyat düşecektir.

Türkiye’den Belçika’ya ev taşıma kaç gün sürer?

Türkiye içinde bulunan eşyaların Türkiye’deki konumlarından tutun da miktarına kadar birden fazla değişkenin işin içine girmesiyle farklılık göstermektedir. Komple eşyalarınızın özel araçlarımız le taşınması 7 Gün gibi bir sürede sonlandırılmaktadır ancak parsiyel eşyalar 4 haftaya kadar teslim süreleri uzayabilmektedir

Belçika’ya Ev Taşıma Şirketleri Listesi

Firmamız sizlere ev taşıma konusunda hizmet verirken elinden gelen en iyi hizmeti en uygun koşulları sağlayarak sunmayı hedeflemektedir. Önemle üzerinde durduğumuz eşya listesini özenle hazırlamaktayız.

Kurum olarak sizlere Belçika evden eve nakliyat hizmetini hem ülkeler arası hemde belçika Brüksel ofisinden tüm Belçika içinde yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir